HAKKIMIZDA

EMLAKNOMİ GAYRİMENKUL

10 yıldır medya ve reklam sektöründe faaliyet göstermekte iken 2017 yılında emlak ve gayrimenkul sektörüne adım attık.

2018 yılı başlarında "Emlaknomi" markasını oluşturduk ve marka tescil işlemlerini başlattık. Yola çıkarken hedefimiz sadece Karaman’da ki bütün emlak firmalarını ve emlak ilanlarını barındıran, yerel olarak faaliyet gösterecek, kendini ispatlamış bir emlak ilan sitesi olmaktı. Bunu başarabilmek için gerekli yazılım altyapısı ve reklam yatırımlarımızı yaptık.

Bu çalışmalarımızın sonunda kısa sürede iyi bir ivme yakaladık. Pandemi sürecinin başlamasıyla birlikte yaptığımız çalışmaları değerlendirip, geleceğe yönelik hedeflerimizi tekrar belirleme şansımız oldu.

Karaman’ın küçük bir şehir olması, emlak ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firma sayısının yeterli olmaması sebebiyle ve özellikle “Emlaknomi” gibi jenerik, anlam gücü yüksek bir markayı Karaman’a hapsetmemek adına yerel olarak faaliyet göstermekten vazgeçip Türkiye genelinde ulusal olarak faaliyet gösterme kararı aldık.

Her ne kadar hayaller önemli olsa da olaylara gerçekçi yaklaşmak gerekiyor. Ulusal olarak faaliyet göstermekte olan, kendini ispatlamış, hatta sektörde tekel konumuna gelmiş emlak ilan siteleri varken bu kulvarda yer edinebilmek hemen hemen imkansız bir durum, bunun bilincindeydik. Eğer biz de bu kulvarda olmak istiyoruz diyorsak, kapsamlı, profesyonel bir yazılım altyapısı ve en önemlisi ciddi bir reklam yatırımı yapmamız gerekiyordu.

Biz de bu sebeple halihazırda emlak danışmanlığı yaptığımız için emlak ilan sitesi olarak faaliyet göstermekten vazgeçip franchise şubeleşme şeklinde büyüme kararı aldık ve bu yönde çalışmalarımız devam etmektedir.
Hakkımızda
Franchise
Ofisler
Danışmanlar
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Projeler
Ekibimize Katılın
Gayrimenkul Talepleri
Satış Prosedürü
iletisim